Новини » Львів 11 серпня, 2016, 8:23
У Дрогобичі пропонують відновити діяльнісь громадських помічників поліції

Учора, 10 серпня, голова облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з правоохоронцями та активом Дрогобиччини.

По це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Як наголосив Олег Синютка на початку зустрічі, такі виїзди на місця дозволяють побачити та реально оцінити проблеми зсередини. Про основні завдання та співпрацю з правоохоронними органами району інформував голова райдержадміністрації Володимир Шутко.

Начальник Дрогобицького відділу поліції Мирон Карапата та Дрогобицький прокурор Лонгін Мігоцький доповіли про діяльність своїх підрозділів, роблячи наголос на першочергових завданнях та проблемах. Це – певні успіхи у питанні боротьби з розкраданням лісу, піщано-гравійної суміші, проблема збільшення кількості злочинів, необхідність доукомплектування особового складу обох структур.

Найбільше запитань у присутніх було до начальника поліції. Свої зауваження до роботи місцевих правоохоронців найперше висловив прокурор області Юрій Квятковський, який вказав керівнику Дрогобицької поліції на значне зростання злочинності на території регіону. Громадські активісти говорили про необхідність відновлення діяльності громадських помічників поліції, про затягування у розслідуванні кримінальних справ, про недостатню фаховість слідчого відділу, про щораз частіші випадки пограбування храмів тощо.

Зауваження також стосувалися зволікання у справі забруднення р. Солониця, невирішеної кадрової проблеми у кримінальній поліції. Цікавилися активісти, як просувається справа стосовно нещодавно виявленого факту крадіжки лісу, чи буде приведено до порядку діяльність свинокомплексу, який порушує екологічні норми.

У розмові навколо роботи місцевих правоохоронців взяв участь начальник слідчого управління обласної поліції Микола Самарчук.

Начальник головного управління СБУ Віктор Андрейченко інформував актив Дрогобиччини про резонансну подію – виявлення та затримання працівниками Служби безпеки чотирьох осіб, які готували теракти на території області. Очільник СБУ Львівщини попередив присутніх, що в нинішніх умовах ворог нашої державності не дрімає і намагається розхитати ситуацію зсередини, посіяти паніку, особливо, в західних областях. Тому слід бути уважними і пильними, щоб не допустити цього і спільно відстояти нашу державу.

Згодом запитання учасників зустрічі перейшли до інших проблем регіону та діяльності місцевої влади. Особливо дісталося Дрогобицькому міському голові Тарасові Кучмі, якому громадські активісти пригадали ситуацію навколо молочного ринку, конфлікт з журналістами, невиплату заробітної плати медикам та інше.

До голови РДА присутні апелювали щодо депресивності регіону, необхідності створення нових робочих місць, проблеми з виділенням земельних ділянок для учасникв АТО в с. Новий Кропивник.

Стебницький міський голова Петро Старосольський загострив кадрову проблему відділку поліції, що спричиняє зростання наркоманії та інших небезпечних явищ в місті.

Голова районної ради Михайло Сікора закликав кожного на своєму місці перейнятися відповідальністю за свою країну, за своє місто чи село.

Загалом, розмова тривала понад дві години. За її результатами голова ОДА дав низку доручень обласним та місцевим керівникам. Підсумовуючи зустріч, Олег Синютка сказав, що однозначно під час такого спілкування звучить багато незручних і не для всіх приємних запитань. Але таким чином можна відверто висловитися, почути і взяти до уваги чимало важливих речей.

«Проблем у нас багато, але ситуація зміниться на краще. Головне, щоб ми не звинувачували і не «гризли» один одного, а намагалися підказати і допомогти,» – сказав голова облдержадміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 06:05 :23