четвер, 11 серпня, 2016, 0:31 Світ
Держдеп США: на Донбасі бойовики катують членів УПЦ

Сепаратисти проголошують, що тільки певні, офіційні церкви можуть діяти вільно.

Зовнішньополітичне відомство Сполучених Штатів представив щорічну доповідь про релігійні свободи на планеті, – повідомляє «Голос Америки».

В доповіді, поширеній в середу Держдепартаментом США, відтворюється тривожна картина того положення, у якому знаходиться сьогодні свобода віросповідання в світі. Деякі країни, зокрема, мусульманські – критикуються за прийняття законів, що передбачають покарання за богохульство і віровідступництво. Крім того, особлива увага приділяється ситуації в анексованому Росією Криму і в підконтрольному їй Донбасі.

На Донбасі підтримувані Росією сепаратисти в 2015 році продовжували контролювати частини Донецької і Луганської областей. Вони викрадали, затримували, били членів Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП), Свідків Єгови і протестантських церков, погрожували їм, а також вдавалися до антисемітської риторики. Сепаратисти продовжували по-варварськи ставитися до церковного майна, захоплювати його, проголошуючи, що тільки певні, офіційні церкви можуть діяти вільно, підкреслюється в документі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 05:12 :49