Новини » Економіка 10 серпня, 2016, 0:50
В Україні спростили оформлення спадщини

Парламентарії внесли зміни в закон, згідно з яким жителі сільської місцевості можуть оформити спадщину за місцем проживання.

Про це повідомляє Domik.

З 1 січня 2016 року вступив в дію Закон України 1709-VII «ПРО внесення змін у деякі законодавчі акти щодо деяких питань спадкування», прийнятий Верховною Радою 20 жовтня 2014 року. Так, відповідно до даного законодавчого акту, у місцеві органи самоврядування в сільській місцевості жителі отримали повноваження для оформлення спадщини та реєстрації прав спадкоємців, що за відсутності нотаріуса у населеному пункті спрощує процедуру оформлення спадщини для мешканців.

Крім того, цей же закон вносить зміни в процедуру оцінки нерухомості, отриманої у спадщину. Якщо нерухомість успадкували спадкоємці першої і другої черги, вона не підлягає оцінці. Звільняється від оцінювання майно, вартість якого оподатковується за нульовою ставкою.

«Абзац 8 другої частини статті 7 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні» доповнити словами «крім випадків визначення розміру податку у разі успадкування спадкоємцями першої та другої черги за законом (як у випадку спадкування за законом, так і в разі успадкування ними за заповітом) і за правом представлення, а також при спадкуванні власності, вартість якої обкладається податком за нульовою ставкою», – зазначено в новому законі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 05:19 :34