середа, 10 серпня, 2016, 20:19 Економіка
Бальчун хоче мільярд доларів інвестицій для «Укрзалізниці»

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» має намір залучити 1 млрд доларів інвестицій в оновлення рухомого складу та інфраструктури за 2-3 роки.

Про це на зустрічі з представниками американської торгової палати заявив генеральний директор ПАТ Войцех Бальчун, передають «Українські новини».

«Потреба в інвестиціях в вантажний рухомий склад це проект на багато років. І наша мрія – це 9-10 млрд доларів. Але цього не можна зробити за 1 рік. Але це показує, які потреби в інвестиціях в рухомий склад на сьогодні існують», – підкреслив він.

Бальчун зазначив, що близько 88% локомотивів вже досягли кінцевого терміну експлуатації, 3,1 тисячі км колії вимагають ремонту і модернізації, а понад 7 тисяч км колії – постійного технічного обслуговування.

«Відносно інвестицій в рухомий склад та інфраструктуру – ми хотіли б залучити 1 млрд доларів протягом найближчих 2-3 років», – підкреслив він.

У той же час гендиректор «Укрзалізниці» не уточнив джерела залучення запланованих інвестицій.

Як повідомлялося, «Укрзалізниця» з початку 2016 року станом на 5 серпня відремонтувала 990 км залізничних колій.

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» розпочало свою господарську дiяльнiсть 1 грудня 2015 року.

До складу «Укрзалізниці» входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 22:30 :15