Новини » Суспільство 9 серпня, 2016, 14:27
На Форумі видавців Вітольд Шабловський представить своїх «Танечних ведмедів»

Польський журналіст та письменник Вітольд Шабловський (пол. Witold Szabłowski) – частий гість Форуму видавців. Цього разу він візьме участь у тематичному форумі «Художній репортаж», у межах якого презентуватиме книгу «Танечні ведмеді» та буде учасником дискусій.

Про це повідомляє прес-служба Форуму видавців.

Вітольд Шабловський вивчав журналістику у Варшавському та Стамбульському університетах, а також стажувався в турецькій службі телеканалу CNN, працював у «Gazeta Wyborcza».

Статті та репортажі Вітольда Шабловського, присвячені сучасному життю та культурі турецького суспільства, є центральними у його доробку та були відзначені престижними преміями.

Серед них – премія Європейського парламенту, нагорода імені Беати Павлак, що присуджується в Польщі за найкращу публікацію про інші релігії та культури, нагорода Melchiora та ін.

У видавництві «Темпора» вийшло кілька книг Вітольда Шабловського – «Убивця з міста абрикосів» (переклала Дзвінка Матіяш), «Наша маленька ПНР» та «Танечні ведмеді» (обидві переклав Андрій Бондар).

Книга Вітольда Шабловського «Танечні ведмеді» вийшла друком лише цього року і буде презентуватися на 23 Форумі видавців у Львові. Вона є алегорією до посткомуністичного часу та описує життя у пострадянських країнах – Польщі, Україні, Естонії, Сербії, Албанії та ін.

Нагадаємо, 23 Форум видавців відбудеться 15-18 вересня.

Все про Форум видавців у Львові читайте тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 09:49 :17