live
Новини » Львів 1986

Поліцейські затримали адвоката на новобудові у Львові

Нові скандальні подробиці будівництва на розі вулиць Варшавської та Соснової. Історія щодня обростає шокуючими фактами. Так 5 серпня біля будмайданчику полісмени затримали адвоката забудовника, бо він начебто бив одного із силовиків ногами. Однак у фірмі кажуть - такого не було. І демонструють відео як підтвердження.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня. Телеміст Львів-Київ» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

На аматорському відео, на яке посилаються  представники забудовника, добре видно - чоловік у картатій сорочці, адвокат компанії, намагається не вдарити, а відтягти правоохоронця від протестувальника, що лежить на землі. Однак патрульні поліції роздивилися у жесті агресію, заламали руки і забрали чоловіка до райвідділку.

На сторону адвоката стали й протестувальники. Учасник АТО п. Олександр, що був свідком цих подій, пояснив, що причиною конфлікту є дорожній знак поряд із будмайданчиком. За нього забудовник і чиновники сваряться уже не вперше. На цей раз забудовник не погодився із місцем встановлення знаку, який не дозволяє вантажівкам під’їжджати до будмайданчика. Це і стало причиною сварки між двома групами мітингувальників - тими, що за будівництво, і тими, що проти.

«Крім працівників поліції, у двір був загнаний автобус - близько 20-25 спецпризначенців. Було таке враження, що тут якась антитерористична операція, а не просто це спілкування між двома ініціативними групами», - розповідає очевидець подій Олександр.

Так і не побачивши документів на встановлення знаку, прибічники будівництва намагалися не дати його заасфальтувати. У цей момент адвоката і звинуватили у нападі на поліцейського. У забудовника кажуть - це помста полісменів за численні письмові скарги на них та чистої води тиск.

«Намагаються чинити тиск на адвокатів. Коли вони здійснюють представництво інтересів юридичної особи, яка діє на підставі довіреності. От і все», - каже адвокат фірми-забудовника Наталія Барбадин-Дунець.

Наразі адвокат від коментарів утримався. Однак, після затримання він нарікав на біль у руці та звернувся до медиків. Поки що ніяк не прокоментували дії патрульних і у Нацполіції.

Loading...
Loading...
Loading...