live
Новини » Політика 480

Бойовики планують наступ у напрямку Дебальцівської дуги до Дня незалежності, – Ю.Береза

Народний депутат («Народний фронт») Юрій Береза прогнозує прорив бойовиків у напрямку Дебальцівської дуги до Дня незалежності України.

Про це Береза заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«У мене свої джерела інформації, які об’єднують досить багато джерел. На сьогоднішній день мої джерела говорять, що йде доукомплектація противника на Горлівському та Донецькому напрямках. В сторону донецької Горлівки стягують артилерійські установки 82-мм, проходить ротація російських військових підрозділів.

Особливо я звертаю увагу на те, що з Іловайська в Донецьк заходять танки, БМП і РСЗВ «Град». Саме цікаве в тій інформації, що в мене є звідти, те, що військові та медики з Донецька, Макіївки, Горлівки, Єнакієво посилено починають працювати. Відкриті пункти здачі крові, з відпусток відкликані всі лікарі-хірурги, травматологи і реаніматологи. Як підказує історична статистика, що у серпні у нас є наше державне свято День незалежності, і ось під це свято для нашого противника надважливо зробити якусь підлянку для України. Те, що я можу спрогнозувати, це прорив в направленні Пісок, Майорська та Зайцевого. Якщо на карті подивитися – Дебальцівська дуга», – зазначив він.

При цьому Береза висловив занепокоєння з приводу того, чи готові Збройні сили України відбити будь-яку атаку ворога. «Насправді, на жаль, я хотів би, щоб ми були готові відбити будь-яку атаку, але на жаль, ще не пройшла певна переукомплектація і доукомплектація наших ЗСУ. У нас є достатня кількість бригад, які спроможні зупинити будь-який натиск, але говорити про наступ, на жаль, я поки що не буду, наступ з нашого боку. А це надважливо, якщо тільки ворог зрозуміє, що ми можемо наступати, повірте, оці 1 та 2 АК, це приблизно 42 тис. чоловік, вони самі побігли б до Росії», – додав він.

 

Loading...
Loading...
Loading...