Новини » Економіка 2 серпня, 2016, 16:49
«Украерорух» пояснив присутність російських літаків над Україною

Здійснення польотів російських повітряних суден над Волинської та Закарпатською областями в останні кілька днів відбувалося в рамках одноразового дозволу на вхід у повітряний простір України через несприятливі погодні умови на маршруті, які могли привести до аварійної ситуації.

Про це повідомило Державне підприємство обслуговування повітряного руху України у відповідь на запит агентства «Інтерфакс-Україна».

В «Украерорусі» пояснили, що рішенням Ради безпеки польотів Державіаслужби (протокол засідання, затверджений 9 грудня 2015 року) можливе надання одноразових дозволів на вхід в повітряний простір країни в разі крайньої необхідності всім повітряним судам, включаючи ті, які зареєстровані в РФ.

Держпідприємство уточнило, що такий дозвіл, зокрема, було надано рейсам «Аерофлоту» AFL2123 Іракліон-Москва і AFL2409 Рим-Mосква 27 липня, AFL2125 Салоніки-Москва 31 липня і авіакомпанії «Сибір» SBI950 Варна-Moscow 28 липня, які зафіксував онлайн- радар.

«У всіх перерахованих вами випадках, відхилення від маршруту відбувалося через несприятливі погодні умови», – йдеться у відповіді на запит агентства.

«Украерорух» відзначає, що іншими причинами для надання одноразових дозволів на вхід в повітряний простір України для будь-яких повітряних суден можуть послужити: аварійна ситуація з повітряним судном; загрози життю осіб на борту повітряного судна; обхід небезпечних явищ погоди; перевантаження секторів обслуговування повітряного руху суміжних країн, а також інші ситуації.

У прес-службі «Украероруху» підкреслили, що польоти повітряних суден авіакомпаній РФ в повітряному просторі України заборонені відповідно до рішення, зафіксованого в протоколі від 25 листопада 2015 року №131.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:48 :28