Новини » Львів 1 серпня, 2016, 12:43
Львів’яни задарували «босих мандрівників» грішми
Босі мандрівники
Босі мандрівники

До Львова завітали мандрівники Іван Онисько та Юрко Регліс, які поставили собі за мету здолати пішки «Вишиваний шлях», він пролягає через 10 областей від Ужгорода до Харкова. Понад дві тисячі кілометрів хлопці пройдуть босоніж.

З «босими мандрівниками» познайомився репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Натуральний одяг, солом’яні брили, невеличкі торбинки – все, що взяли з собою хлопці у подорож. Пройти пішки  «Вишиваним шляхом» вирішили для того, аби надати йому популярності у першу чергу серед українців. Обоє раніше багато мандрували, втім, кажуть, Україна досі залишається незвіданою.

Босі мандрівники
Босі мандрівники

«Це туристичний маршрут, який нещодавно з’явився в Україні. Було цікаво побачити, що це за маршрут, а з іншого боку, одразу хотілося його популяризувати, який би він не був, бо він єдиний і перший в Україні. Класно було б, якби люди ним ходили, розвивали внутрішній туризм», – каже Іван.

Мандрівники також зізналися, хочуть перевірити власні сили, адже раніше подорожували автостопом та на велосипедах, а босоніж – вперше.

«Спочатку в мене була повна ілюзія, я думав, що в день ми будемо проходити 20 км, а весь маршрут – 2080 кілометрів – здолаємо за три місяці. Я знав, що у липні ми стартуємо, отже у вересні прийдемо, але вже коли почали йти, побачили, що темп в нас значно менший, то мабуть будемо йти до перших сніжинок, тобто десь до листопада», – розповів Юрій.

За добу хлопці долають 16 кілометрів. Йдучи, вони надихаються мальовничими краєвидами, замками і церквами, відкривають для себе нові місця. Головне правило мандрівки – не витрачати грошей. Тож ночують хлопці там, де їх приймуть. Привітні господарі також пригощають подорожніх сніданком, а часто спакують їжу в дорогу. За три тижні подорожі хлопці стали популярними, тож люди їх вже чекають і без остраху пускають додому.

Босі мандрівники
Босі мандрівники

«Ми подорожуємо без грошей, але вже в перший день в нас з’явилося 50 гривень. Люди нам дали в дорогу їжу, а коли ми відійшли далі і заглянули в пакет, там окрім харчів, були гроші. Але найцікавіше з грішми було, коли підходили до Львова. Ми кажемо, що подорожуємо без грошей, але коли нам дають, ми приймаємо і от у Львові нам надавали багато грошей. Ми досі не розуміємо, чому львів’яни висловлюють симпатію саме грошима. Можливо тут багаті люди живуть, а можливо щедрі і щирі», – розповіли хлопці.

Досі хлопці не витратили жодної гривні. Кажуть, використають подаровані гроші, коли закінчуватимуться сили, щоб іти далі і треба буде поновити емоційний баланс.

У Львові мандрівники провели три дні, зокерма, мали зустріч з мером, і сьогодні вирушають далі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 04:16 :26