Він завжди залишається самим собою
Богдан Кушнір
письменник, журналіст

З Михайлом Слабошпицьким ми познайомилися неждано-негадано. Він прочитав мій пригодницький роман «Помста оперативника розвідки» і зателефонував.

Михайло Федотович був тоді на лікарняному – грипував, мав трохи вільного часу і, як розповів, на одному подихові прочитав мою книжку. Поділився враженнями і запропонував перевидати роман у видавництві «Ярославів Вал».

Вже другий пригодницький роман «Невидима павутина» відразу надіслав Михайлові Слабошпицькому. З тих пір ми часто спілкуємося, ділимося думками і враженнями. Я став учасником його літературних передач. Одна з них прозвучала на Українському радіо в прямому ефірі, коли я перебував на військовій службі. Під гуркіт техніки говорив як народжувалися мої літературні герої. Розмова виявилася не вимушеною, я й не помітив як промайнули півгодини.

Сьогодні 28 липня метр української літератури святкує 70-літній ювілей. Про письменника, літературного критика, публіциста Михайла Слабошпицького написано дуже багато. Перелік його літературних премій зайняв би цілу сторінку.

Мене Михайло Слабошпицький як видавець, письменник підкупив щирістю і відвертістю. З ним дуже легко спілкуватися на будь-які теми. Він заряджає співрозмовників позитивною енергетикою і вміє об’єднувати навколо себе людей різних професій і політичних поглядів.

Лауреат Шевченківської премії Михайло Слабошпицький завдяки своєму авторитету зумів впровадити цілий ряд дуже потрібних проектів на підтримку української мови та літератури, відкрив плеяду нових імен.

Що важливо, він з усіма такий – щирий, чесний і відвертий. Йому не треба надівати маску і грати якусь роль. Він завжди залишається самим собою.

З роси і води, Михайле Федотовичу, творчого довголіття і нових літературних творів!

P.S. Хотів привітати з самого ранку. Перепрошую за запізнення, щойно з’явився інтернет.

 

 

 

 

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 18:51 :44