середа, 27 липня, 2016, 22:00 Економіка
Восени на українців чекає нове подорожчання цукру, – подробиці

Восени ціна на цукор «підніметься» до 15 гривень за упаковку, і вище.

Про це під час прес-конференції повідомив голова асоціації «Укрцукор» Андрій Дикун, – передають «Фінанси».

«На даний момент цукор, у середньому, коштує 12-13 гривень. В той час, як виробнича собівартість від 13 гривень», – заявив Андрій Дикун.

За словами Андрія, низька ціна зумовлена тим, що з Аграрного фонду України було вкрадено понад 30 000 тонн цукру, і потім цей цукор виставили на продаж за низькою ціною. Компанії, щоб хоч якось вижити і конкурувати, стали знижувати ціну.

«Звичайно, для українського споживача таке зниження цін приємне, особливо в наших економічних умовах. Однак, ця галузь почне «загинатися», – заявив Андрій Дикун.

Голова асоціації спрогнозував, що при такій динаміці будуть закриватися заводи, а потім Україна почне привозити цукор тому, що у нас його просто не буде, і тоді вартість дійсно «злетить».

«Адекватна ціна – це 15 гривень за пачку цукру. В таких умовах є конкуренція і можливість виробництва вижити», – сказав Андрій Дикун.

Голова асоціації «Укрцукор» сподівається на скасування Кабміном держрегулювання цін на цукор і скасування їх декларування. На сьогоднішній день ціни контролює Аграрний Фонд.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:21:21