live
Новини » Події

Генпрокуратура відкрила справу щодо незаконного стеження за Шереметом і Притулою

Правоохоронні органи України відкрили кримінальне провадження щодо організації першим заступником голови Нацполіції Вадимом Трояном незаконного стеження за керівниками «Української правди» Павлом Шереметом та Оленою Притулою.

Про це розповів генпрокурор Юрій Луценко, – повідомляє «112Україна».

На питання, чи може він підтвердити або спростувати інформацію про стеження Трояна за Шереметом і Притулою Луценко відповів: «Можу відразу сказати, що ми перевіряємо цю інформацію. Є відповідне кримінальне провадження. Триває перевірка», – сказав він.

Генпрокурора також обурила поява в інтернеті відео з місця стоянки автомобіля Шеремета напередодні злочину.

«Коли я дізнався про те, що викинули в інтернет відео, був дуже злий. Питання навіть не в законності чи незаконності. Звичайно, це незаконно. Але це просто вбиває таємницю слідства і дуже ускладнює завдання правоохоронних органів», – сказав Луценко.

«А ті, хто зсередини правоохоронних органів таким чином заробляють собі популярність на дружбі з журналістами або навіть гроші за сенсаційному матеріалі, ми їх шукаємо, і як тільки вийдемо на них, вони будуть з ганьбою звільнені з правоохоронних органів», – пообіцяв генпрокурор.Loading...
Loading...
Loading...