Новини » Суспільство

Зміна мобільного оператора зі збереженням номеру стане можливою ще цього року

Київський апеляційний господарський суд дозволив держпідприємству «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) укласти договір з переможцем тендеру щодо впровадження послуги перенесення номера при зміні оператора (MNP) – компанією «Ес Ай Центр», в результаті послугу MNP буде запущено в Україні до кінця поточного року.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу компанії.

«Найближчим часом відбудеться зустріч представників УДЦР та компанії «Ес Ай Центр», після якої буде підписаний контракт. Відразу після цього «Ес Ай Центр» почне впровадження послуги перенесення номерів, яке триватиме протягом 136 днів, тобто буде закінчено до кінця року», – наводяться в повідомленні слова власника компанії «Ес Ай Центр» Дмитра Зараховича.

У прес-службі нагадали, що після оголошення «Ес Ай Центру» переможцем в тендері по впровадженню послуги MNP, компанія «Диалинк», також брала участь в торгах, більше 10 разів зверталася до Київського господарського суду, щоб оскаржити рішення УДЦР і скасувати результати торгів.

Після вивчення справи господарський суд заборонив держпідприємству укладати договір з перемогла компанією. У зв’язку з цим компанія «Ес Ай Центр» звернулася з позовом до апеляційного суду, який у ході засідання 20 липня визнав її повноправним переможцем тендеру.

 

Loading...