Новини » Львів

На Стрийщині відремонтують протипаводкові споруди та дамби на річках Свіча та Сукіль

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка дав доручення терміново фінансувати та виконати роботи з реконструкції існуючих протипаводкових споруд та будівництва дамб на річках Свіча та Сукіль у Стрийському районі.

Таке доручення він за результатами робочої поїздки у Стрийський район, яку здійснив вчора, 19 липня, спільно із заступником Іриною Гримак.

Голова ОДА оглянув дамби та береги річок Сукіль та Свіча в урочищах «Перелупи» та «Гора», де у паводковий та повеневий період є загроза підтоплення сіл Великі та Малі Дідушичі з розмивання та ерозії орних сільськогосподарських угідь.

Окрім того, керівники області і району проінспектували дорогу загального користування Стрий – Малі Дідушичі, яка потребує капітального ремонту.

За результатами робочої поїздки на Стрийщину, прийнято рішення про виконання робіт з ремонту дороги Стрий-Угільна-Великі Дідушичі-Малі Дідушичі та термінове фінансування і виконання робіт з реконструкції існуючих протипаводкових споруд та будівництва дамб на річках Свіча та Сукіль.Loading...