live
Новини » Львів

У ЛКП «Муніципальна дружина» хочуть збільшення штату, щоб ганяти й ганяти селян

Відділ протидії стихійної торгівлі ЛКП «Муніципальна дружина» потребує збільшення штату, оскільки стихійна торгівля у місті розростається у геометричній прогресії.

Про це вчора, 14 липня, під час сесії Львівської міськради повідомив очільник ЛКП «Муніципальної дружини» Юрій Діль, звітуючи перед депутатами.

«Відділ протидії стихійної торгівлі ЛКП «Муніципальна дружина» потребує збільшення, оскільки стихійна торгівля у місті розростається у геометричній прогресії. З одного боку, немає місця для продажу продуктів селян, з іншого – ринки переповнені іншою продукцією», – заявив Діль.

Він додав, що силами патрульної поліції вул. Тобілевича, Городоцька, пл. Кропивницького утримується від стихійної торгівлі, але, на жаль, на вул. Федьковича таки торгують.

За словами чиновника, поліція має інші обов’язки, окрім як боротися зі стихійною торгівлею, тому вищезгаданий відділ «Муніципальної дружини» потребує збільшення.

Діль також повідомив, що муніципали склали за другий квартал 2016 року 116 протоколів у зв’язку із стихійною торгівлею, 37 з них з вилученням предметів торгівлі.Loading...
Loading...
Loading...