Новини » Політика

Парубій розповів про можливість дочасних виборів в Україні

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголошує, що дочасних виборів в Україні не буде.

Як передає УНІАН, про це він сказав у ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу» на каналі «1+1».

Спікер зазначив, що президент Росії Володимир Путін хоче контролю над усією Україною, тому для нього важлива дестабілізація всередині країни.

«І тут план дочасних виборів є ключовою стратегією. Дочасні вибори – для того, щоб зупинити український парламент, для того, щоб зупинити українську владу. Для того, щоб Україна на довший час зависла, не проводячи ніяких реформ і ніяких дій», – сказав Парубій.

Він висловив упевненість, що цей план не буде здійснений і ворог «не прорветься на Сході, не прорве нашої оборони, і дочасних виборів в Україні не буде».

«Буде активна робота українського парламенту», – додав голова ВР. Крім того, він висловив думку, що дочасні вибори кардинально ситуацію в країні не змінять, але «можуть зупинити країну як мінімум на 8 місяців, зупинити країну під час війни».

Раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради Андрій Парубій не бачить підстав для розпуску парламенту і вважає подібний сценарій нав’язаним ззовні. Парубій переконує, що парламент працює, ухвалюються важливі рішення, зокрема, минулого тижня «прийняли надважливі для суспільства закони», серед яких щодо амністії та про сили спецоперацій.

 

Loading...