live
Новини » Події

Воронки і випалені поля: результат штурму бойовиками Мар’їнки

Терористи на Донбасі не перестають застосовувати артилерію. З неї бойовики гатять уже кілька днів поспіль під Мар’їнкою.

В околицях населеного пункту снаряди ворога залишають воронки глибиною до 80 см. Снаряди в літню спеку спричиняють пожежі, відтак обстрілами терористи випалюють і посіви.

«Внаслідок застосування ними забороненого Мінськими домовленостями озброєння, а саме ствольної артилерії калібру 122 мм – за сім кілометрів від лінії розмежування сторін було знищено вогнем 35 гектарів пшениці та суттєво пошкоджено посіви соняшника.

Іронія в тому, що наступного дня, 11 липня, на інформаційних ресурсах, що висвітлюють діяльність сусідів (ОРЛО) було розміщено повідомлення про те, що: «… Плотницкий поручил «МВД», «МГБ» и «генпрокуратуре» найти виновников поджога сельскохозяйственного поля в районе оккупированного боевиками села Хрящеватое». Не там шукаєте, кортіло підказати, палії поруч.

Впродовж 8-10 липня, крім сільськогосподарських угідь, було пошкоджено близько двадцяти об’єктів житлового сектора. Це і прибудинкові прилеглі території, і облицювання зовнішніх стін будинків та гаражів, і засклення вікон та дверей. На одній з вулиць внаслідок розриву в повітрі гранати РПГ осколками перебило провід лінії електропередач. На іншій – в наслідок обстрілу зі стрілецької зброї (7,62 мм) пошкоджено зовнішню стіну, бічну частину даху та внутрішні стіни прибудинкової господарчої будівлі.

У недільне надвечір’я, з 17.55 год. до 19.00 год., місто зазнало нового потужного обстрілу, на щастя, обійшлося без жертв, хоч і не без руйнувань.

Очевидно, на тому боці не полишають спроб посіяти розбрат та панічні настрої серед місцевих жителів міста, що вже майже два роки перебуває під синьо-жовтим прапором», – прокоментував викладені прес-центром штабу АТО фото прес-офіцер української сторони СЦКК підполковник Віталій Іванов.

ф1

ф2

ф3

ф4

ф5

Loading...