Новини » Львів

У Дрогобицькому районі вже скосили борщівник Сосновського на площі 93 га

Станом на 14 липня у Дрогобицькому районі скосили борщівник Сосновського на площі 93 га, що складає 81%.

Про це інформує сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій РДА з посиланням на управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Активно долучилися до роботи ДП «Дрогобицьке лісове господарство», ДЛГП «Галсільліс»,  Дрогобицький райавтодор, Дрогобицьке управління водного господарства, ТзОВ «Барком». Із керівників сільських громад варто відзначити Опарівського сільського голову, який особисто організував роботу на своїй території.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко та його заступник Іван Мізерник здійснили виїзди в район на ті напрямки, де поширюється ця небезпечна рослина. Керівники проінспектували стан робіт на Самбірському, Урізькому напрямках та у гірській частині району.

Сьогодні, 14 липня, боротьба з борщівником у районі продовжується. В райдержадміністрації сподіваються, що до неї приєднаються й інші структури, агроформування та небайдужі громадяни.

Нагадаємо, за дорученням голови райдержадміністрації Володимира Шутка у районі розпочався тиждень боротьби з борщівником Сосновського. До такої акції керівництво району було змушене вдатися через те, що численні наради, зустрічі та роз’яснювальна робота серед сільських, селищних голів, землевласників та землекористувачів не дали реальних результатів.Loading...