Новини » Львів

Садовий з посіпаками розпинався, пропихаючи надання приміщення Львівському медіафоруму

Після розгляду усіх питань порядку денного сесії Львівської міськради 14 липня депутати змушені були ще раз заслухати інформацію про ГО «Львівський медіафорум». Міський голова Львова і його фракція «Самопоміч» намагалися переконати обранців повернутися до цього питання і таки надати медіаформу в оренду нежитлові приміщення на вул. Валовій, 2.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Після розгляду усіх додаткових питань голова фракції «Самопоміч» Андрій Шевців виступив перед колегами, розповідаючи про те, чим займається Львівський медіа форму. Він зазначив, що ГО працює із студентами-журналістами: «Ці приміщення не для працівників ГО, а для людей, які у майбутньому висвітлюватимуть події у Львові та у світі».

Депутат з УКРОПу Ігор Зінкевич у свою чергу поцікавився, вартістю входу на медіафорум. На це міський голова Львова Андрій Садовий не дав чіткої відповіді. До слова, міського голову важко побачити у сесійній залі після 18.00.

Садовий почав говорити про те, що завдання міської влади допомагати ГО, що Львівський медіаформум повинен розвиватися. На це й потрібні приміщення, де майбутні журналісти створюватимуть свої перші проекти.

Загалом дискусія тривала майже 20 хвилин. Після чого міський голова поставив на голосування питання про поверненя до ухвали «Про надання ГО «Львівський медіафорум» в оренду нежитлових приміщень на вул. Валовій, 2». Однак ця ініціатива не набрала потрібної кількості голосів.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради на сесії 14 липня надали ПрАТ «Телерадіокомнанія Люкс» в оренду нежитлові приміщення на пл. Галицькій, 15, а от надати приміщення на вул. Валовій, 2 ГО «Львівський медіафорум» обранці відмовилися.

Ухвалою передбачалося надання громадській організації «Львівський медіафорум» нежитлові приміщення другого поверху під індексами 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-9, 9-10, 9-11, 9-12, 9-13, 9-14, 9-15, 9-16, 9-21, 9-22, 9-23, 9-24 загальною площею 249,4 кв. м на вул. Валовій, 2 в оренду терміном на 10 років для статутної діяльності.

Loading...