Новини » Львів

Садовий вирішив проштовхнути на сесію питання своєї дружини

До порядку денного сьогоднішньої сесії Львівської міськради включено аж два земельно-майнові питання дружини міського голови Львова Катерини Кіт-Садової.

Як повідомляє кореспондент ІА ZIK, йдеться про ухвалу №50 «Про надання ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс» в оренду нежитлових приміщень на площі Галицькій, 15». Компанія належить дружині Садового. «Телерадіокомпанія Люкс» хоче отримати приміщення загальною площею 267,0 кв. м на пл. Галицькій, 15  на 5 років для розміщення редакції.

Також у порядку денному є ухвала №150 «Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою». У ній йдеться про закріплення за дружиною Садового земельної ділянки на вул. Стрілецька, 1, де знаходиться їхній будинок. Під час затвердження порядку денного мер Львова А. Садовий зазначив, що у нього є конфлікт інтересів щодо цих двох питань. Зокрема, щодо землі, він пояснив, що при купівлі ділянки не було переоформлено частину ділянки на його дружину.

Однак Садовий «забув» про проект ухвали № 51 «Про надання ГО «Львівський медіафорум» в оренду нежитлові приміщення на вул. Валовій, 2», площею 241,2 м. кв. Цю громадську організацію також пов’язують з мером Львова.Loading...