Новини » Політика

Куди зник екс-міністр Булатов, – розслідування

Він пройшов весь майдан. Він організував рух, який отримав назву «Автомайдан». А потім змінив автомобільне крісло, на крісло міністра молоді та спорту України.

Дмитро Булатов, одіозний активіст, який пережив викрадення та стрімке кар’єрне зростання. Сьогодні він командир підрозділу фасад, що захищає нашу державу на сході від окупантів та терористів.

Журналісти «ICTV» зустрілися з ним у мирному Києві, після лікування у військовому шпиталі. І просто зараз він розкаже, чому після побиття студентів на акціях протесту вирішив організувати автопробіг, який виріс у великий рух з назвою автомайдан. Розкриє усі таємниці свого загадкового викрадення у січні 2014.

Дмитро Булатов завжди був активним громадським діячем. За його участю закрили декілька МАФів, що продавали неліцензований алкоголь у парку Дружби народів. Він же, разом із друзями встановлював кришки на відкриті каналізаційні люки.

Дмитро за своє життя зробив не одну добру справу. Саме тому без жодних вагань він зі своїми друзями вийшов на підтримку студентів, яких побили силовики на акції протесту на столичному Майдані Незалежності.

І, як показує історія революції гідності, проблеми таки були. 23 січня він рідні та друзі втратили з ним зв’язок. Протягом цілого тижня не було жодної вісточки. І тільки 30 січня його знайшли, побитим та хоча б живим.

«Мене розіп’яли, пробивали. Вухо відрізали, обличчя порізали, на тілі живого місця немає…», – згадує Булатов.

Його утримували у напівпідвальному приміщенні та катували. Головною метою катів – було дізнатися Хто фінансує автомайдан?! Проте, у реальності викрадення активіста сумнівається колега Дмитра по автомайдану, Сергій Поярков. В інтерв’ю для програми В гостях у Гордона він заявив, що не виключено що викрадення було інсценованим.

Loading...