Новини » Львів

Електрики так зробили добре для ресторану, що підсунули свиню львів’янину під гараж

Місце де прокладено електричні кабелі. Фото: ZIK

У Львові через халатність електриків, які проклали з порушенням усіх вимог кабелі до ресторану «Львівській забави», що на вул. Пасічній, 47а, львів’янин Іван Колодій отримав проблеми із власним гаражем.

Про це 14 липня львів’янин повідомив у листі на адресу IA ZIK.

Як повідомив І.Колодій, два роки тому директор ресторану на вул. Пасічній, 47а замовив прокладання кабелів, ймовірно, для збільшення потужності електричного струму до свого закладу. При цьому електрики, які виконували роботи, порушили усі норми – проклали два кабелі за задньою стіною гаража львів’янина на вул. Таджицькій,7 без його згоди і не відступивши один метр від стіни.

«У результаті було зламано «замок» гідроізоляції і вода затікає в гараж, що при наявності електрики є загрозою для життя», – зазначає І.Колодій.

Чоловік бідкається: самостійно не може відновити гідроізоляцію гаража через небезпеку ураження електричним струмом, тому апелює до уповноважених інстанцій.

Щодо цієї ситуації він звернувся у «Львівобленерго», Львівські міські електричні мережі, у РЕМ-4, Личаківську райадміністрацію та державну інспекцію з енергонагляду. І.Колодій вимагає виправити роботу горе-електриків і перенести кабелі на один м від стіни гаража, що дасть можливість відновити гідроізоляцію. Наразі – відповіді не отримав.

Місце де прокладено електричнні кабелі. Фото: ZIK
Місце де прокладено електричні кабелі. Фото: ZIK
Loading...