Новини » Суспільство 13 липня, 2016, 11:19
У Гадячі закривають єдине в Україні училище бджільництва
Бджоли. Фото: volfoto.inf.ua
Бджоли. Фото: volfoto.inf.ua

У Гадячі закриють єдине в Україні і, можливо, в усьому колишньому Радянському союзі училище бджільництва. Зокрема, це результат політики децентралізації і переходу навчальних закладів на місцеві бюджети.

Про це у Фейсбуці пише політолог Андрій Окара.

«Сьогодні в місті Гадячі (Україна, Полтавська область), А це батьківщина Драгоманова, Олени Пчілки, Лесі Українки та скандальної гонзо-журналістки Ірми Крат, закриють єдине в Україні і, можливо, в усьому колишньому Радянському Союзі училище бджільництва. Там багато аспектів – в цьому закритті (я навіть не в усі вник). У т.ч. це результат політики децентралізації і перекладу навчальних закладів на місцеві бюджети», – написав А.Окара.

Політолог саркастично зазначив: «Але, думаю, це дуже правильне, потрібне і своєчасне рішення. І в руслі сучасних тенденцій».

«Україна перетворюється в по-справжньому сучасну країну, в якій більшість населення буде люмпенами, дебілами, ідіотами, людино-звірами, споживачами американо-азійських гаджетів, а також будівельниками підмосковних котеджів і мийниками поп в Італії та інших країнах ЄС.

Пропоную також зняти зайве навантаження з усіх інших місцевих бюджетів, обмеживши освіту 4 класами початкової школи і ліквідувавши всі інші середні спеціальні і вищі навчальні заклади, а також дитячі музичні, художні та балетні школи.

А нахрена вони потрібні, га?», – написав А.Окара.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 00:44 :37