Новини » Регіони 12 липня, 2016, 10:41
Москаль знову погрожує Мукачівській міській раді перевиборами
Геннадій Москаль. Фото: espreso.tv
Геннадій Москаль. Фото: espreso.tv

7 липня Мукачівська міськрада внесла зміни до бюджету Мукачевого з урахуванням постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 16 червня цього року.

Нагадаємо, що суд визнав незаконним і нечинним рішення сесії Мукачівської міськради від 12 січня цього року «Про міський бюджет Мукачевого» і зобов’язав її в місячний строк повторно розглянути й прийняти рішення про міський бюджет міста з урахуванням фінансування професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ), що розташовані в Мукачевому, за рахунок міського бюджету. Після винесення постанови суду виконавча служба Міністерства юстиції України відкрила виконавче провадження.

«Мукачівська міськрада, налякавшись відповідальності за невиконання рішення суду, яке тягне за собою розпуск міськради і призначення позачергових виборів, нишком прийняла зміни до бюджету, про які не повідомив жоден пробалогівський інформаційний «гівномет», – заявляє голова  Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Однак трьом ПТНЗ виділені тільки 20 мільйонів 213 тисяч 739 гривень, тоді як потреба у їх фінансуванні до кінця року становить 29 мільйонів 503 тисячі 500 гривень.

Це з урахуванням заборгованості за травень і червень цього року. Тобто, понад 9 мільйонів міськрада так і не виділила, тому рішення суду не виконане. Депутати під диктовку Балог проголосували за якусь «фількіну грамоту», залишивши дітей і персонал профтехучилищ без законних зарплат і стипендій, і думають, що це зійде їм із рук. Попереджаю, що такий варіант не пройде. Три мукачівські ПТНЗ будуть фінансуватися з міського бюджету в повному обсязі, так як фінансуються в інших обласних містах Закарпаття. Мукачеве буде жити за законами України, а не за «понятіями», написаними в Синяку чи Завидові. Виконавче провадження Мінюсту залишається в силі, і якщо всю необхідну суму профтехучилищам не виділить ця Мукачівська міськрада, їх виділить нова, обрана на позачергових виборах», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Геннадія Москаля.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 10:19 :15