Новини » Політика 11 липня, 2016, 23:25
Будуть арешти провладних депутатів, – подробиці зустрічі Луценка з фракцією «БПП»

Генеральний прокурор Юрій Луценко під час сьогоднішнього засідання фракції «Блок Петра Порошенко» обговорював можливість арешту народних депутатів із провладних фракції.

Про це «112 Україна» повідомив нардеп від фракції «БПП» Валерій Карпунцов.

«Говорили про ті питання, які є актуальними сьогодні, це і подання стосовно тих народних депутатів, які вже озвучені. Можливість притягнення до відповідальності з інших фракцій, в тому числі і з провладних, народних депутатів України. Всі фракції малися на увазі», – розповів Карпунцов.

Він також зазначив, що Луценко у свою чергу просив у депутатів підтримки в законотворчій роботі.

«Йшлося про процедуру яку проходить у парламенті генпрокурор під час отримання згоди на арешт, чи взяття під варту народного депутата України. Він закцентував, що є арешт, затримання та зняття недоторканності, але немає інших запобіжних заходів стосовно народних депутатів. Тобто відносно громадянина є, а відносно народного депутата немає. Що, можливо, давало б більший тактичний хід самій генпрокуратурі, і можливість проведення слідства без такого жорсткого переслідування, і можливо, це б давало кращий результат», – заявив нардеп.

Як повідомлялося, генеральний прокурор Юрій Луценко сьогодні приймав участь у засіданні фракції БПП. Зокрема він повідомив депутатам, що 25 липня будуть оприлюднені декларації доброчесності прокурорів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 13:00 :05