Новини » Спорт

Український боксер Денис Солоненко здобув ліцензію на Олімпійські ігри-2016

Денис Солоненко (на фото), який представляв збірну Україну на турнірі у Венесуелі у вазі до 81 кг, здобув ліцензію на Олімпійські ігри 2016 року, які в серпні прийматиме Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Про це повідомив старший тренер нашої команди у Венесуелі, випускник Львівського державного університету фізичної культури Роман Семенишин.

«Сьогодні, на офіційній процедурі зважування нам повідомили, що бій за ліцензію у вазі до 81 кг не відбудеться», – повідомив він.

«Вчора, в рамках півфіналів, поляк, який мав бути нашим сьогоднішнім суперником, програв нокаутом. Тому, за станом здоров’я, він не зміг продовжувати виступи у Венесуелі», – наводить слова Семенишина прес-служба Федерації боксу України.

       

Таким чином Національна збірна України поповнилася черговим представником на боксерському турнірі Олімпійських ігор у Ріо-2016.

Нагадаємо, що сьогодні (в ніч на суботу за Києвом) у Каракасі за ліцензію будуть боксувати українці Максим Фатич (до 52 кг), Ростислав Архипенко (понад 91 кг) та Володимир Матвійчук (до 64 кг).

Раніше ліцензії на Ігри-2016 здобули Микола Буценко, Дмитро Митрофанов та Тетяна Коб.

 

Loading...