live
Новини » Львів 1673

У Львові мешканці не порозумілись із священиком через забудову подвір’я

Не порозумілися священик і парафіяни у Сихівському районі Львова. Священослужитель заходився зводити двоповерхівку для дитячих релігійних навчань просто у дворі між будинками. Але розпочату справу душпастиря підтримують не всі.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня. Телеміст Львів-Київ» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

За словами місцевих мешканців, господарської діяльності місцевого священика вони не схвалюють давно. Нині ж через будівництво у дворі повалили чимало дерев, а невдовзі замість зелених насаджень люди бачитимуть стіни та дах прицерковної споруди.

«Будова закриватиме світло, відповідно буде вогкість у квартирі. Нам того не треба», – обурюється мешканка Сихова Анжеліка.

Конфліктувати із представнками церкви невдоволена громада наміру не має. Люди лише хочуть, щоб почули їхню позицію та вимоги. Бо їх ображає, що з мешканцями ніхто навіть не радився.

«Дуже багато мешканців, які тут живуть і ходили до церкви, припинили відвідувати богослужіння через дії священика», – розповіла місцева жителька Ірина.

Жителі вулиці кажуть, що зрізані дерева та розрите подвір’я – аж ніяк не побожні вчинки. А ще на місці будівництва проходить теплотраса, тож кілька будинків ризикують залишитися без гарячого водопостачання.

Зі свого боку, отець Любомир, який постійно проводить навчання з групами дітей, нарікає: місця обмаль, тому є потреба у додаткових приміщеннях. У школах району йому пропонували класи, однак він каже, що держава і церква розмежовані, тож такі навчання не можна проводити в державних установах, а лише при храмі.

«Більшість людей – за школу. Проти школи лише одиниці, котрих підбурюють ті люди, які далекі від Бога, далекі від церкви, іншої релігійної приналежності», – розповів свою версію подій настоятель храму Введення Пресвятої Богородиці о. Любомир.

Громада підтримує добру справу настоятеля храму, але просить не займати двору, а знайти інше приміщення для навчання дітей, щоб надалі не спричиняти конфліктів.

Loading...
Loading...
Loading...