Новини » Львів

Наступного року зі Львова почне літати найбільший лоукостер Європи

У 2017 році у Міжнародному аеропорту «Львів» почне польоти найбільший лоукостер Європи Ryanair і ще чотири авіакомпанії.

Про це повідомила гендиректор аеропорту Тетяна Романовська в інтерв’ю журналу ТОП-100 « Найкращі топ-менеджери України», повідомляє портал Delo.ua.

За її словами, в 2017 році в аеропорт Львова почнуть польоти п’ять іноземних авіакомпаній. В основному це компанії, які раніше вже літали у Львів, але припинили польоти через кризу.

«Czech Airlines, AirBaltic, Бєлавіа і WizzAir. Але є і нові, наприклад Ryanair. Всі ці авіакомпанії планують до нас зайти вже в наступному році», – розповіла Тетяна Романовська.

За її словами, на відміну від минулих років, ірландська компанія не вимагає 100% знижки за обслуговування.

«Нам ця компанія все ж обіцяє платити, і це вже добре. Скільки – я поки що сказати не можу, ми ще на етапі переговорів, чекаємо її представників в гості в липні», – повідомила топ-менеджер.

У квітні Романовська на своїй сторінці у facebook написала про можливість початку польотів Ryanair у Львів.

«Є розуміння, що треба починати польоти до Львова з польських міст, оскільки ринок між Польщею і Україною повністю лібералізований. Аеропорт Модлін біля Варшави допомагає в досягненні мети», – написала тоді керівник львівського аеропорту.

Окрім того, в травні комерційний директор Ryanair Девід О ‘ Брайен підтвердив переговори. «Ми ведемо діалог з людьми зі Львова, але не думаю, що ми будемо обговорювати польоти до Одеси. Україна зараз може розглядатися тільки як додаток до наших основних ринків. Такими зараз для авіакомпанії Ryanair є Італія, Іспанія, Велика Британія, Ірландія, Німеччина, де багато затребуваних напрямків значно ближче, ніж Україна», – сказав О’Брайен.

 

Loading...