четвер, 7 липня, 2016, 3:15 Світ
В Естонію прибули гірські єгері з ФРН і показали свою техніку
Фото: err.ee
Фото: err.ee

Мета збройних сил Німеччини – ознайомлення з ландшафтом і умовами вишколу в Естонії та відпрацювання рутинних дій в місцевих умовах.

Про це повідомляє портал естонського держтелерадіо ЕРР.

У середу особовий склад і техніка роти гірських єгерів з Німеччини прибули в військове містечко Тапа. Мета збройних сил Німеччини – ознайомлення з ландшафтом і умовами вишколу в Естонії та відпрацювання рутинних дій в місцевих умовах.

Також заплановані спільні тренування з Силами оборони Естонії і частинами НАТО, які перебувають у країні. Підрозділи гірських єгерів спеціалізуються на діях на складній місцевості і в екстремальних погодних умовах. На озброєнні рот, що прибувають в Естонію, стоять бойові машини піхоти Boxer і бронеавтомобілі розвідки Eagle.

Всього в цьому році в Естонії прибувають дві роти 231-го батальйону гірських єгерів збройних сил Німеччини. Перша, основна частина якої прибула цієї середи, буде в Естонії до середини серпня, після чого її змінить інша рота того ж батальйону. В свою чергу ця рота буде перебувати в Естонії до кінця вересня.

Кожна рота налічує близько 200 осіб. Всі військові збройних сил Німеччини будуть дислокуватися в містечку Сил оборони Естонії в Тапа. У понеділок там відкрилася нова казарма вартістю 4,6 млн євро, призначена для розміщення особового складу союзників Естонії з НАТО.

Постійна база 231-го батальйону гірських єгерів знаходиться в Бад-Райхенхалле на півдні Німеччини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:02 :01