live
Новини » Події 352

Поліція документально підтвердить законність зберігання зброї у полку «Дніпро-1»

До Генеральної прокуратури будуть надані документи про підстави зберігання зброї у полку поліції «Дніпро-1».

Про це повідомили у департаменті комунікації МВС України. 

«Сьогодні в місці дислокації полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області співробітниками Генеральної прокуратури України було виявлено зброю, боєприпаси та вибухові речовини», – йдеться у повідомленні. 

З метою недопущення розповсюдження неточної інформації, яка може нашкодити репутації полку «Дніпро-1», Національна поліція України надасть Генеральній прокуратурі України документи про оформлення вказаної зброї та взяття її на облік.

Разом із тим повідомляється, що трофейна зброя та боєприпаси можуть знаходитися в розташуванні підрозділів Нацполіції, задіяних у зоні проведення антитерористичної операції. У процесі оформлення, який потребує певного часу, вона зберігається під охороною у спеціально обладнаних приміщеннях.

Як повідомлялося, Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ спільно з СБУ провели обшуки за місцем дислокації полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУ НП у Дніпропетровській області.

За даними ГПУ, там було виявлено рекордну кількість незаконно утримуваної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, вивезених з зони АТО як уже списане військове майно, що використовувалось під час зіткнень з бойовиками терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».

Представники полку «Дніпро-1» заявили, що дана спецоперація є провокацією з боку правоохоронних органів і що зброя знаходилась в офіційній зброярні полку.

Loading...
Loading...
Loading...