Новини » Львів 7 липня, 2016, 15:27
Луценко призначив першого заступника прокурору Львівщини
Прокуратура Львівської області. Фото: Микола Тис/ZIK
Прокуратура Львівської області. Фото: Микола Тис/ZIK

Наказом Генерального прокурора України від 5 липня на посаду першого заступника прокурора Львівської області у порядку переведення призначено державного радника юстиції 3 класу Богдана Подубинського.

Про це 7 липня інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Раніше наказом Генерального прокурора України від 24 червня на посаду заступника прокурора Львівської області призначено Борейко Галину Дмитрівну.

Як повідомлялося, прокурором Львівщини призначено Юрія Квятківського, який раніше очолював прокуратуру Луганської області. 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко офіційно представив колективу прокуратури Львівщини нового керівника. Довідка.

Подубинський Богдан Володимирович народився 29 квітня 1963 року в м. Стрий Львівської області. У 1988 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім.. Івана Франка.

Діяльність в органах прокуратури розпочав у 1989 році на посаді стажиста слідчого прокуратури міста Стрий. До призначення на посаду першого заступника прокурора Львівської області обіймав аналогічну посаду у прокуратурі Тернопільської області.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 09:49 :23