Новини » Суспільство

Завтра урочисто відкриють новий пам’ятник на могилі Євгена Гуцала

Завтра, 7 липня, o 15.00 на Байковому кладовищі на могилі відомого українського письменника Євгена Гуцала урочисто відкриють новий пам’ятник.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила дружина Євгена Гуцала письменниця Леся Воронина.

Пам’ятник створений за проектом молодих скульпторів Яни Роздобудько та Нараїра Кесаяна. Як відомо, минулого року пам’ятник роботи Миколи Обезюка було викрадено з цвинтаря.

Тих, хто хоче взяти участь у відкритті пам’ятника, просять зібратися о 15.00 на початку вулиці Байкової, там, де продають квіти.

Того ж дня о 17.00 в Музеї літератури, що на Б. Хмельницького, 11, відбудеться вечір пам’яті Євгена Гуцала.

«Саме на Івана Купала, 21 рік тому, ми прощалися з Євгеном Пилиповичем. Нинішній вечір присвячений кільком знаковим подіям: відкриттю нового пам’ятника; перейменуванню в Києві провулку Кутузова на провулок Євгена Гуцала та зйомкам документального фільму про Євгена Гуцала, роботу над яким розпочала Студія ВІАТЕЛ (продюсер Галина Криворчук, режисер Василь Вітер)», – написала Леся Воронина.

На вечорі також виступлять співаки Ігор Жук, Тарас Компаніченко, Надія Боянівська, Дмитро Гуцало. Твори Євгена Гуцала прозвучать у виконанні Наталі Коломієць та Василя Шандра. Спогадами про колегу і друга поділяться Любов Голота, Сергій Гальченко, Віталій Дончик, Михайло Слабошпицький, Юрій Щербак.

Loading...