Новини » Події 6 липня, 2016, 14:33
В Мінінфраструктури виявили корупційну схему при наданні митно-брокерських послуг

Спільна робота фахівців Міністерства інфраструктури України та СБ України, щодо боротьби з корупцією набирає обертів. В ході проведення спільної перевірки встановлено, що з січня 2014 по кінець 2015 року службові особи державного підприємства Міністерства інфраструктури України «Укрінтеравтосервіс» та його структурні підрозділи діяли в змові зі службовими особами ТОВ «Інтертранслогістік».

Як повідомляє прес-служба Мінінфраструктури, провертаючи махінації з фінансами, вони зловживали своїм службовим становищем при наданні митно-брокерських послуг та заволоділи коштами державного підприємства в особливо великих розмірах.

Під час проведення позапланової ревізії на державному підприємстві було виявлено, що брокерами відділень «Старокозаче» та «Порубне» не здійснювалось жодного оформлення гарантійних документів на митному пункті пропуску по фінансових гарантіях від імені «Укрінтеравтосервіс». В свою чергу начальник Управління логістики та митного забезпечення щомісячно підписував звіти, в яких операції по митно-брокерських послугах були відображені далеко не в повному обсязі. Таким чином, начальник управління разом зі старшими брокерами, на ввірених йому відділеннях, організували корупційну схему, яка нанесла збитків державному підприємству в сумі 5 080 459,24 грн.

Виявлені матеріали були передані до СБ України, яка порушила Кримінальне провадження з даного приводу по ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України, так як державному підприємству було заподіяно майнову шкоду в особливо великих розмірах. Начальника управління логістики та митного забезпечення УДП «Укрінтерсервіс» повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину. Найближчим часом справу буде передано до суду.

«Боротьба з корупцією буде активною. Через деякий час ми здивуємо всіх ще більшими результатами», – наголосив Юрій Лавренюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 23:02 :05