live
Новини » Львів

У Бориславі поліція пильнуватиме, щоб на Алеї слави не було вуличної торгівлі

У Бориславі забезпечать присутність працівників поліції щоранку для боротьби із стихійною торгівлею на Алеї слави на вул. Весняній.

Таке рішення була прийнято під час наради щодо реконструкції алеї слави на вул. Весняній, яку провів заступник міського голови Борислава Богдан Монастирський. Про це повідомили у відділі внутрішньої політики Бориславської міської ради.

На цій нараді були присутні: перший заступник міського голови Едуард Бринь, головний архітектор Тарас Баумкетнер, керівник КП «Зелений світ» Любов Голубіцька, головний інженер КП «Еко місто» Олег Олійник, голова «Спілки воїнів АТО м. Борислава» Ігор Саган, начальник Бориславського відділення поліції Олександр Закутний та заступник начальника поліції Назар Кос.

Основні питання, які обговорювались на цій нараді, це боротьба із стихійною торгівлею, яка проходить на алеї і унеможливлює проводити роботи з благоустрою та призначити відповідального за проведення робіт з реконструкції алеї.

За результатами наради вирішили забезпечити присутність працівників поліції щоранку для боротьби із стихійною торгівлею та призначити відповідальним за виконання робіт головного інженера КП «Еко місто» Олега Олійника.

Нагадаємо, «Спілка воїнів АТО Борислава» та ГО «Самоборона Борислава» зібрали кошти та закупили бруківку на реконструкцію Алеї слави на вулиці Весняній.

 

 Loading...
Loading...
Loading...