Новини » Економіка 4 липня, 2016, 14:44
У Кабміні повідомили про дзеркальну відповідь на обмеження українського транзиту в РФ

Україна введе дзеркальні санкції наступного дня після реального запровадження додаткових обмежень на транзит з боку Російської Федерації.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури з посиланням на міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

«Уряд України готовий до такого розвитку подій. Ми вже пережили першу хвилю, яка була на початку цього року. Цього разу росіяни намагаються посилити ці заходи. Ми, звичайно, опублікуємо свій план дій, щойно зрозуміємо, що це не просто порожні погрози, а реально діючий указ. Тоді вчинимо необхідні дії. З нашої сторони рішення буде впроваджено вже наступної доби. Поки це лише документ, що без роз’яснень», – цитує прес-служба Омеляна.

За словами міністра, відповідний указ був несподіванкою навіть для російських чиновників. «Ми зараз бачимо тільки указ президента Російської Федерації, який був опублікований несподівано, навіть для самих російських чиновників. Це свідчить про рівень підготовки прийняття рішень у цій країні. І, звичайно, він несе виключно шкоду, в першу чергу, для Кремля. Це ще раз підтверджує відсутність всякого сенсу і логіки в діях керівництва цієї держави», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 22:48 :43