Новини » Події

Правозахисники оголосили акцію на підтримку Сенцова та Кольченка

Олег Сенцов та Олександр Кольченко. Фото: hromadske.tv

Правозахисна організація Amnesty International в Україні розпочинає нову безстрокову акцію з вимогою звільнити Олега Сенцова та Олександра Кольченка, ув’язнених в Росії.

Про це йдеться у прес-релізі організації.

Правозахисники заявили, що звільнення Генадія Афанасьєва було значною мірою результатом саме зусиль активістів у цьому напрямку, про що той заявив у своєму відеозверненні, і закликали посилити тиск на владу Росії для звільнення Сенцова та Кольченка.

«Те, що я чудом звільнений, це саме результат того, що суспільство боролось і за мене… Це надія для кожного ув’язненого, це їх змога триматися та витримувати. Знати, що про них пам’ятають», – наводяться у прес-релізі слова Афанасьєва.

У зв’язку з цим Amnesty International закликає писати листи з використанням спеціальної онлайн-форми, після чого їх роздрукують та надішлють адресатам.

«Написання листів стає особливо актуальним напередодні дня народження Олега Сенцова, якому 13 липня виповниться 30 років», – додали правозахисники.

Нагадаємо, Сенцов та Кольченко перебувають в ув’язненні за звинуваченням у «тероризмі». Політв’язнів засудили до 20 та 10 років відповідно. Наразі Україна і Росія проводять переговори щодо їх звільнення.

 Loading...