Новини » Політика

Пасажирські вагони з несправними кондиціонерами не повинні виходити на маршрут, – міністр

Ілюстративне фото

«Укрзалізниця» повинна заборонити використання пасажирських вагонів, які мають технічні несправності. Такою є вимога Міністерства інфраструктури.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час наради із керівництвом УЗ, яка відбулась в понеділок, 4 липня, повідомляє прес-служба відомства.

За словами міністра, на його адресу, а також на адресу міністерства, надходить багато скарг, зокрема, щодо несправності кондиціонерів у пасажирських потягах.

«В Україні триває відпускний сезон, люди сім’ями ідуть на відпочинок. Укрзалізниця має забезпечити безпеку та комфорт пасажирам. Я розумію, що не можна кардинально виправити ситуацію швидко, але вагони, в яких не працює система кондиціонування, не можуть виходити на маршрут, особливо коли температура повітря сягає 30 градусів і вище. Це – питання здоров’я і безпеки наших громадян», – підкреслив міністр.

Також Володимир Омелян додав, що покращення рівня пасажирських перевезень – ключове завдання, яке він поставив перед новим керівництвом УЗ.

 

Loading...