Новини » Львів 4 липня, 2016, 10:28
Активісти у Львові добилися від «Альфа-банку» перерахування коштів для дитячої лікарні

Активісти добилися від російського «Альфа-банку», який організовував Alfa Jazz Fest 2016 у Львові, перерахування коштів на благодійність.

Про це у коментарі ІА ZIK повідомив координатор «Економічного бойкотного руху» Олег Радик.

«Була домовленість, що якщо «Економічний бойкотний рух» не буде проводити радикальних дій, ці люди допоможуть певним структурам. Вибір впав на благодійний фонд «Крила надії». На його рахунок уже перерахували 300 тис. грн, ще мають надійти 150 тис. грн. Це є вимога громадськості і це є домовленість, яку вони мають виконувати, щоб їм не було зле», – зазначив він.

Також Радик підкреслив, що перерахування коштів на благодійність – це була ініціатива не російського банку, а громадськості. «Боротьба з «Альфа-банком» не закінчується, але вони змушені допомагати дітям», – заявив координатор «Економічного бойкотного руху».

Директор благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська повідомила, що перераховані кошти підуть на закупівлю обладнання для дитячої клінічної лікарні на вулиці Орлика. Зокрема, там обладнають палату для новонароджених, яким потрібна трансплантація печінки.

«Уже більше як п’ять років туди з’їжджаються з усієї України діти, які мають вроджену атрофію жовчних вивідних шляхів, що призводить до цирозу печінки. Це складні пацієнти, інколи операцію потрібно проводити у віці до трьох місяців. Відповідно, їм потрібен спеціальний догляд. Постійно в цьому відділенні перебуває від чотирьох до шести дітей. Тому ми обладнуємо спеціальну палату для них. І будемо позиціонувати це як відкриття центру супроводу дітей з потребою трансплантації печінки», – зазначила вона.

За її словами, первинний кошторис проекту становив 455 тис. грн. На першому етапі планується закупити спеціальні монітори спостереження за пацієнтами.

Нагадаємо, 24 червня у Львові стартував VI Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest.

Як відомо, у попередні роки активісти пікетували цей фестиваль, виступаючи проти російського «Альфа-банку».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:42 :21