Новини » Політика

Українські військові склали іспити з CrossFit

Військові склали іспити та отримали дипломи тренерів з CrossFit. Тренування тривали три місяці

Про таке йдеться на сайті центру волонтерів People’s Project.

Військові склали іспити та отримали дипломи тренерів з CrossFit

Декому знадобилося дві спроби, аби здати іспити. Як результат – 19 дипломованих військових-тренера з CrossFit.

«Тепер, повернувшись до своїх частин, вони будуть навчати побратимів по цій вкрай ефективній системі, яку використовують військові підрозділи США, Канади, Данії та інших країн», – наголосили волонтери.

Протягом курсу, крім виснажливих практичних занятть, учні вчили багато теорії. Отже вони не просто зможуть показати нові рухи та представити систему, а контролювати процес занять. Адже мета тренера не просто зробити учнів сильнішими, а й зробити тренування безпечними та запобігти травмам. Саме тому під час тренінгів багато часу приділили поясненям правильної механіки рухів та виправленню помилок.

CF Exam-collage

Волонтери зізнаються: «Для нас показовим результатом проекту є реакція тренерів – вони дуже задоволені своїми учнями. Ентузіазм з яким військові почали тренуватися три місяці тому не згасав протягом всього курсу. Мотивованість атлетів надихала як вчителів, так і всіх, хто мав змогу бути свідком тренувань».

Нині перед випускниками відкриваються нові можливості та зявляються нові задачи. Вони стануть свого роду першопрохідцями.

«Віримо, що це тільки початок і з вашою підтримкою ми зможемо підготувати більше військових-тренерів. Адже настав час змінити стару систему. Солдати не повинні будувати генеральські дачі, замітати листя у лісі та фарбувати паркани. Вони мають бути професійними та тренованими», – підсумували у People’s Project.Loading...