Новини » Львів 2 липня, 2016, 12:24
Герой АТО Руслан Філіпсонов після п’ятдесяти операцій знову повернувся у стрій

Боєць АТО Руслан Філіпсонов після лікування в українських і закордонних клініках повернувся на військову службу. Два роки тому хлопець, рятуючи побратимів, потрапив під «Град». З того часу військовий переніс понад п‘ятдесят складних операцій та знову став у стрій – тепер боєць буде ділитись досвідом із курсантами.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Огляд дня. Захід» (щобудня о 20:00 на телеканалі ZIK).

Руслана Філіпсонова військові добре знають через його героїчний вчинок – під час обстрілу поблизу Луганська хлопець врятував шістьох товаришів. Коли тягнув із поля бою останнього, поруч розірвався снаряд «Граду». Поранення було майже несумісне з життям.

«Я отримав наскрізне поранення черевної порожнини, пробило стопи обох ніг, праву легеню, розтрощило праву руку, у мене практично не було кишечника», – розповідає Руслан.

Два роки хлопець повертався до життя, за це час пережив дві клінічні смерті. Гроші на лікування збирала уся країна.

«Закордонна і наша медицина робить дива, зараз я стою перед вами у військовій формі», – сміється Руслан та додає: цей стрій ні на що не проміняє.

Тепер військовий знайомиться з новими обов’язками – працюватиме в інженерній службі ракетно-артилерійського озброєння Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Руслан планує ділитися з курсантами практичними вміннями бойового командира. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 17:02 :29