live
Новини » Політика

Держкомтелерадіо ініціює одноразову фінансову підтримку роздержавленим газетам

Одноразову адресну фінансову підтримку друкованому ЗМІ у розмірі 50 тис. грн пропонує затвердити Державний комітет телебачення і радіомовлення. Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів представив заступник начальника управління – начальник відділу законопроектної роботи Комітету Олексій Тарасенко під час засідання робочої групи НСЖУ з питань реформування.

Про це повідомляє Державний комітет телебачення і радіомовлення України, – передає Урядовий портал.

Як ідеться в проекті постанови, одноразова адресна підтримка одному реформованому друкованому ЗМІ передбачена на покриття найбільш витратних складових частин виробничого процесу, зокрема поліграфічні послуги та закупівлю паперу.

Передбачено, що загальна кількість реформованих ЗМІ становитиме 562 одиниці. В першому етапі орієнтовно беруть участь 200 видань. Вони отримають фінансування в 2017 році, решта – у 2018.

Всього на ці цілі потрібно 28 100 000 грн.

Державна підтримка буде надаватися виключно за умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення і тематичної спрямованості.

Проект постанови ще розглядатиметься Міністерством фінансів, також свої пропозиції надасть робоча група НСЖУ з питань роздержавлення.

У засідання робочої групи взяли участь перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко, секретарі Валерій Горобець, Костянтин Григоренко, Тетяна Котюжинська, Олександр Бухтатий та голова Асоціації місцевої преси Олександр Назаренко.Loading...
Loading...
Loading...