Новини » Економіка 12973

Кабмін нарешті прийняв рішення щодо пенсіонерів

Кабмін удосконалив систему призначення (поновлення) та здійснення контролю за пенсіями та іншими соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам.

Прийнятою постановою Кабінету Міністрів № 365 від 8 червня 2016 року передбачено здійснення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення перевірки наведених у довідці про взяття на облік відомостей про фактичне місце проживання, – повідомляє Napensii.

У документі також йдеться про складання акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї внутрішньо переміщеної особи. Це стосується лише тих внутрішньо переміщених осіб, які є отримувачами соціальних виплат, субсидій та пільг.

Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій і соцвиплат будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними, районними у містах Києві та Севастополі держадміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх створення) рад.

Таким чином, на думку уряду, спрощено порядок обліку внутрішньо переміщених осіб і забезпечений дієвий контроль в системі здійснення соціальних виплат, субсидій внутрішньо переміщеним особам.

загрузка...
загрузка...
Loading...