Новини » Львів 28 червня, 2016, 13:44
На Львівщині лев одному чоловікові пошматував руку, а другому ногу

У понеділок ввечері у приватному зоокутку «Білаки» Самбірського району Львівської області сталася надзвичайна пригода – одному чоловіку лев через клітку пошматував руку, а другому ногу. Обидва годувальники звірини отверезіли на лікарняному ліжку ЦРЛ.

Про це сьогодні, 28 червня, повідомив кореспондент IA ZIK.

За словами власника ПФ «Білаки», добре знаного й авторитетного господаря Івана Білака, він на території фірми зустрів двох чоловіків напідпитку. Вони сказали, що йдуть по молоко.

Але «друзі» насправді таємно завернули у зоокуток, який на території фазенди існує більше двадцяти років і стільки часу сюди приходять діти з батьками, а то й без них подивитися на тварин дикої природи. Тут вони мають що їсти. Власне, леви від ситного життя радували сенсаціями – розмножувалися навіть у неволі.

П’яний чоловік переліз через бар’єр, щоб почастувати лева печивом. Досить було долі секунди, як його рука опинилася у міцній пащі хижака. Тоді приятель почав рятувати жертву, сам, щоб відтягнути його, до стальних прутів клітки заперся ногою. Її звір, як лезом, пошкодив своїми гострими кігтями.

У травматологічному відділі Самбірської ЦРЛ зшивали пошматовані руку й ногу.

Медики твердять, що в того, у кого понівечена рука, доведеться робити ще одну операцію, бо лев зубами вирвав шматок тіла, можливе загноєння. З ногою проблем менше.

Наразі, за твердженням «Самбір плюс інфо», лікування взяв на себе Іван Білак. Після того, що сталося, він радий би навіть позбутись зоокутка – єдиного на всій окрузі улюбленого місця втіхи для малечі самбірчан та гостей міста, але охочих прийняти диких тварин, на жаль, не знаходиться.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 18:06 :16