live
Новини » Політика 124

Глава «ДемАльянсу» і Лещенко розповіли, якою буде нова партія

Нова партія, що створюється на базі «Демократичного альянсу», буде фінансуватися представниками малого і середнього бізнесу, а також на пожертви громадян.

Про це розповів глава партії «Демократичний альянс» Василь Гацько в ефірі «Громадського радіо», – повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Люди, які збираються сьогодні, прагнуть створити партію, незалежну від олігархів. Вона буде спиратися на малий і середній бізнес, на пожертвування громадян, яких не буде в таких великих кількостях, але цього буде достатньо для того, щоб проводити кампанії й перемагати», – сказав Гацько.

За його словами, нова політсила об’єднає людей, близьких до центризму і право центризму. «І ліберали, і помірні консерватори можуть бути в нашій партії. Там не може бути лівих», – зазначив глава «ДемАльянсу».

Водночас депутат від БПП Сергій Лещенко в ефірі «112 каналу» в суботу підтвердив, що зараз іде процес «об’єднання великого пласта молодих людей, які шукають, як вивести Україну з цього олігархічного корупційного болота, в якому вона знаходиться 25 років».

За його словами, серед цих людей є депутати-єврооптимісти, колишні співробітники прокуратури, діючі та колишні депутати, члени РПР, «Нової країни», аналітичних організацій.

«Партія «Демократичний альянс» є базою для цієї платформи. Це праволіберальна сила, яка відстоює принципи вільного ринку, приватизації, прав людини, недискримінації і т.д.», – сказав Лещенко.

Він висловив упевненість, що в суспільстві є запит на таку політичну силу і що вона має всі шанси на проходження в парламент. На думку депутата, не менше 10% громадян України підтримують ліберальні ідеї.

 

Loading...
Loading...
Loading...