Новини » Економіка 25 червня, 2016, 1:00
Українцям обіцяють повернути віялові відключення електрики

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України просить громадян і підприємства максимально скоротити споживання електроенергії в липні-серпні.

Про це повідомляє Інрерфакс-Україна.

Зараз воно зросло із за високих температур і масового включення кондиціонерів.

Крім того, за даними голови НКРЭКУ Дмитра Вовка, з 1 червня припинилися поставки вугілля антрацитної групи з окупованих районів Донбасу. Разом з тим на ряді блоків АЕС триває ремонтна компанія, робота Південно-Української АЕС обмежена через нестачу охолоджуючих потужностей щоб уникнути відключень.

Заступник голови Міненерговугілля Светелік Олександр заявив, що ситуація складна. Зростає споживання, особливо в денні години в зв’язку з підвищенням температури. Звертаємося до населення, підприємств – максимально скоротити споживання у липні-серпні для запобігання відключень та отримання вимушеної «допомоги», для збереження запасів вугілля напередодні осінньо-зимового сезону.

Уряд, у свою чергу, намагається скоротити зростаючий дефіцит електроенергії.

Україна отримує з Російської Федерації 600 МВт електричної потужності в рамках угоди про технічну допомогу. Також було прийнято рішення про запуск газомазутних блоків на Трипільській та Запорізькій ТЕС, навантаженні київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 02:41 :17