Новини » Події 25 червня, 2016, 1:10
Кольченка в колонії хочуть бачити російським громадянином

Громадянина України Олександра Кольченка, який засуджений в Росії за звинуваченням у тероризмі, хитрістю змушують прийняти російське громадянство.

Про це заявили члени громадської спостережної комісії Микола і Тетяна Щур, які відвідали Кольченка в колонії, – повідомляють «Крим.Реалії».

Зокрема, Микола Щур розповів, що нещодавно Кольченку «принесли російський паспорт».

«В ньому ж повинно стояти підпис, і йому пропонували розписатися в його отриманні, але Саша, звичайно, відмовився. Тоді йому запропонували написати відмову від громадянства (російського), але він теж відмовився – адже це означає, що російське громадянство він визнає, хоча і відмовляється», – повідомив він.

Нагадаємо, що в травні 2014 року в Сімферополі були заарештовані четверо місцевих проукраїнських активістів, серед яких – Кольченко і режисер Олег Сенцов. В серпні 2015 року російський суд визнав їх винними в підготовці терактів у Криму та підпалі офісів двох партій в Сімферополі. Сенцов був засуджений до 20 років позбавлення волі, Кольченко – до 10 років.

Втім, президент України на хвилі успіху з поверненням Савченко, Солошенко і Афанасьєва, заявив, що буде боротися і за повернення фігурантів «справи Сенцова».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 04:35 :17