Новини » Економіка 1343

Зупинився Алчевський меткомбінат, – Тука

В окупованому Алчевську Луганської області зупинив роботу Алчевський металургійний комбінат.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

«Зупинився Алчевський меткомбінат. За ним, як і передбачалось, зупинився комбінат в Дніпрі. Скільки зупинилось суміжних фірм і компаній – не знаю», – написав Тука.

Раніше в Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомляли, що 3 травня військовослужбовці 4-ї окремої мотострілкової бригади (Алчевськ) 2 АК (Луганськ) ВС РФ почали демонтаж і вивіз обладнання з території Алчевського металургійного комбінату.

Алчевський меткомбінат входив до складу корпорації ІСД («Індустріальний союз Донбасу»), разом з підприємствами «Алчевський коксохімічний завод» та «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф. Е. Дзержинського».

У 2009 році один із співвласників корпорації Віталій Гайдук вийшов зі складу її акціонерів, продавши свою частку іншим акціонерам – Сергію Таруті та Олегу Мкртчану.

У 2010 році в ІСД повідомили, що 50%+2 акції компанії придбала група інвесторів на чолі з Олександром Катуніним, екс-співвласником «Євразхолдингу».

У 2014 році 49,9% акцій ІСД були продані групі інвесторів, яку очолює швейцарська компанія Carbofer, що належить Катуніну. За даними Луганської регіональної торгово-промислової палати, Carbofer стала єдиним власником корпорації ІСД.


Реклама

День народження - це особливе свято. Особливо він важливий для дітей, коли збираються друзі і близькі, проводять відмінно час і дарують подарунки. Вашій увазі студія Смайлик пропонує організувати дитячий день народження. Більш детально ознайомитися з пропонованими послугами і різними програмами можна на сайті.

загрузка...
загрузка...
Loading...