Новини » Львів 23 червня, 2016, 8:56
На станції Скнилів у Львові активісти виявили підозрілі вагони з деревиною
Вагони з деревиною на станції Скнилів у Львові. Скріншот з відео
Вагони з деревиною на станції Скнилів у Львові. Скріншот з відео

Майже два ешелони, загалом 110 вагонів із деревиною, 22 червня громадські активісти виявили на одній із залізничних станцій Львова. До того ж, 9 вагонів лісу узагалі були без номерів.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня. Телеміст Львів-Київ» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Удень на «гарячу лінію» телеканалу ZIK звернулися аноніми, повідомивши про те, що на станції Скнилів стоять два ешелони з лісом. А ще вони надіслали документацію про один із потягів, де вказано, що саме знаходиться у вагонах. Більшість із них наповнена стовбурами хвойних дерев. Разом з активістами журналісти «Огляду дня» вирішили перевірити, хто власник вантажу та чи це не контрабанда.

«На станцію Скнилів заїхав состав, але у документах не вказані сім вагонів, вони не пронумеровані. Як ми побачили, це сім вагонів із деревиною, плюс ще два закриті вагони з прихованим вантажем, яких немає в списку нумерації вагонів», – розповів громадський активіст Степан Білас, котрий також опинився на місці події.

Як виявилось, у семи вагонах були хвойні дерева без чипів. «Ми порушимо питання про те, що це за вагони, звідки вони йдуть і куди. У цих вагонах дрова і цільна сосна», – зазначив депутат Львівської міської ради Любомир Босаневич.

До активістів вийшов начальник станції Скнилів та розповів, що необхідні папери на вантаж в нього є, а хто власник деревини – він не знає, бо ці данні запаковані у спеціальному конверті. А два ешелони з лісом на його станції просто стоять.

«На нашу станції прибуває чимало потягів. Всі питання у встановленому порядку ставте через начальника залізниці», – відрізав керівник станції.

«На нашу думку, тут незаконно перевозять деревину, а власник її не встановлений. Через це ми викликали представників поліції, а ті вже викликали іще оперативно-слідчу групу для того, щоб встановити будь-які наявні документи на вантаж», – сказав громадський активіст Іван Спринський.

Тепер слідчі з’ясовуватимуть, хто власник вантажу, звідки і куди він прямує, та якого походження пронумерована деревина, що її намагались вивезти через станцію у Скнилові.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 03:10 :15