Новини » Події 22 червня, 2016, 5:10
У Севастополі не задоволені новим податком на житло

У вересні 2016 року жителі Севастополя почнуть отримувати платіжки з вимогою сплатити збір на капітальний ремонт житлових будинків.

Про це повідомляють «Крим.Реалії» з посиланням на севастопольського блогера Андрія Павлюка.

За попередніми розрахунками, для власника двокімнатної квартири площею близько 60 квадратних метрів цей збір буде становити близько 400 рублів на місяць. Цю суму доведеться додати до основної квартирної плати, яка, з урахуванням комунальних послуг, перевищує для подібних квартир 1000 рублів в місяць.

Як зазначає Андрій Павлюк, для середнього севастопольця, який отримує зарплату в 12-13 тисяч рублів, такі витрати здаються посильними, однак для нового пенсіонера, який отримує 6 тисяч в місяць, це вже досить багато.

Рішення про новий збір прийняли міські влади Севастополя за ініціативою правлячої партії «Єдина Росія», яка і переважає в міських «Законодавчих зборах» (22 депутати із 24). До речі, двоє депутатів, що залишилися – представники «ЛДПР» Володимира Жириновського, які також підтримали збір на капремонт.

У той же час, опозиційна російська ліволіберальна партія «Яблуко» назвала збір на ремонт житла грабіжницьким і зажадала його скасувати. «Ця злочинна система, з моральної точки зору, тому що вона закріплює відмову держави від зобов’язань по капремонту будинків, квартири в яких були приватизовані. Замість виконання зобов’язань держава переклала всю тяжкість витрат щодо капремонта на власників житла, більшість з яких отримала житло в ході приватизації», – йдеться в заяві партії з цього приводу.

Розкритикували збір і жителі Севастополя, учасники форумів на порталах «Форпост» і «Новости Севастополя», а також члени міських неформальних громадських об’єднань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 00:01 :16