вівторок, 21 червня, 2016, 17:07 Суспільство
Українська документальна стрічка здобула нагороду на фестивалі у Бангладеш

Документальний фільм «Бекендор» режисера Анастасії Харченко, створений за підтримки Держкіно України, виграв головну нагороду в номінації «Фільми про охорону природи/навколишнього середовища/дикої природи» на Міжнародному кінофестивалі «CreActive International Open Film Festival (IOFF)», Дакка, Бангладеш.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

«Бекендор» знайомить глядачів зі своєрідним світом невеликого рибальського селища, розташованого на березі Чорного моря неподалік від Одеси. На екрані постають жителі поселення, для багатьох поколінь якого рибальство і виноробство є основним заняттям і сенсом життя.

Нагадаємо, стрічка вже має низку нагород та відзнак. Зокрема, The Mayor of the City of Ostrava Award на міжнародному фестивалі фільмів про довкілля EKOFILM, м.Острава, Чеська Республіка, 2-ге місце у категорії «Еко-туризм» на міжнародному фестивалі туристичних фільмів «Tourfilm-Riga2014», Рига, Латвія, спеціальні згадування Wildlife Vaasa International Nature Film Festival, м. Вааса, Фінляндія та Athens International Digital Film Festival, м.Афіни, Греція та інші.

Документальний фільм «Бекендор» компанії-виробника ДП «Укркінохроніка» став переможцем 3-ого конкурсного відбору Держкіно і, проходячи за програмою держзамовлення, отримав 100% державне фінансування у 2013 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 13:42 :59